Gossip Girls ! x3
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girls ! x3

Just Gossip (:

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ünlülerin kullandığı saçma sapan cümleler !!

2 posters
YazarMesaj
BabyFace
Admin
Admin
BabyFace

Ünlülerin kullandığı saçma sapan cümleler !! Empty
MesajKonu: Ünlülerin kullandığı saçma sapan cümleler !!   Ünlülerin kullandığı saçma sapan cümleler !! Icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 1:15 pm

Kameramanlar tasidigimiz elbiseyi çekmiyor ki kamerayi alta koyup iç organlarimizi çekmeye çalisiyor..." => Tugba Özay

Seren Serengil: Sevgilin nereli? Telefonla baglanan seyirci: Kars... Seren Serengil: Dogu tarafi oluyor degil mi? -"Evet tüm bölgelerimizden puan durumunu aldik sadece yurtdisi bölgemiz kaldi.." => (Öykü Serter)

-"Zaten her zaman ya onu bana soruyorlar ya da bana onu soruyorlar..."=>Sibel Turnagöl (Kerem Alisik'la ilgili sorulan birsoruyu cevaplarken)

-"Kafanda onu hirs et..." =>Seren Serengil

-"Seyretmedim görmedim ama gördügüm kadariyla söylüyorum gol degildi..." => Fatih Terim (Adanaspor-Galatasaray maçi sonrasindaki toplantida)

-"Sizin karsiniza iyi çikabilmek için elimden gelenin en iyisini yaptim her geleni yaptim..." => Gülben Ergen

-"Sehpaya benziyor ama bunun ayakta durabilitesi yok!.." Pinar Altug (Eline boyamasi için tutusturulan raftan bahsediyor)

"Istanbul'un 5'de yarisini gezdim.." => Cüneyt Arkin

"Simdiki yarismacimiz dadaslar ülkesi Erzurum'dan !!" => Neco

"Simdi baska bir boyuta geçelim..." RT2 Aksam Haberleri Spikeri (Bir haberden baska bir habere geçerken geçis cümlesi)

-"Tek estetiksiz mankenlerden biriyim ben" => Tugba OZAY

-"Hazir olduktan sonra 'hazirim' deyin gong sesini duyduktan sonra yarismaya baslayabilirsiniz..." => "Sans Kapiyi Çalinca" programinin sunucusu Nil Yigitbas (Sagir ve dilsiz yarismaciya söylüyor)

Metin Uca: Yol yapiminda kullanilan 4 tekerlekli araç D biir ikii? Yarismaci: Drayder!..

Metin Uca: Bir örümcek tarafindan isirilip üstün güçleri olan bir kahramana dönüsen çizgi film kahramani Ö biir Ö ikii Ö üüç? Yarismaci: Örry Potter!..

Neco: Ne is yapiyorsunuz? Yarismaci: Su an issizim Neco bey... Neco: Harika... Süper!..("En Büyük Yarisma Bu Yarisma" adli yarismada)

-"Savas ortamlarinda silah ve savas araci ihtiyaci ön plana çykyyor..." => Tuncay Özkan

-"Son derece ayrilma karari aldik..." => Ebru Gündes

Metin Uca: Akdeniz'de yasayan saldirgan bir köpekbaligi türü"C"harfi? Yarismaci: Caws!..

Milletvekili 1: Bakin burada ülkenin geleceginden bahsediyoruz. Milletvekili 2: O zaman sen kagida resim de çiziyorsundur. Milletvekili 1: Masaya çizmekten iyidir!.. (Meclis TV'den)

-"Biri beni çagirtip dört saat bekletse yarim saat sonra giderdim!.." =>Ali Sen

-"Evden ayrilmanin hemen ardindan ev tam bir dengeler silsilesi haline girdi..."=> BBG sunucusu Öykü Serter

-"Sanki Hollywood'daki gibi program oldu yaaa..." => Seren Serengil

-"Suriye'nin PKK'yi Türk turizmine engel olmak için yillardir bombaladigini biliyoruz..." => Gülgün Feyman (Flash Haber)

Bitirim Pokemonlar (Pokemon çizgi filminden e tabi Türkce dublajla) *Kiz: Kabutolar Pikaçu'yu öldürdü!.. *Erkek ve ana karakter olmasi muhtemel kisi: Allah belalarini versinkitapsizlar namussuzlar!.. *Diken saçli kisi: Haci sen ne diyorsun bu ise yaa adam kral çikti?

*Ana karakter: O benim üstat yaa iyi heriftir... -"Uzaya bizim borumuz çikmis!.." => Sinan Aygün (Challanger Uzay Mekiginde bizim bor madenimizin kullanildigini anlatmaya çalisiyor)

-"Müzikte tek eksigim opera..." => Dogus

-"Erdogan kendini ve özünü reddeden bir Brütüs..." => Sevket Kazan

-"Iste eski bir sarki sizler için yepyeni bir sekilde versiyonlandi..."=> Lokum FM'de bir DJ kizimiz

-"Geçen hafta bu taraftakini yaptirdim bu hafta da öbürsükini yaptiracagim..."=> Özlem Yildiz (Disine yaptirdigi dolgudan bahsediyor)

-"Ben sana bir sey diyeyim de iyice soklan..." => BBG Belma

Sunucu: Hilal hanim takip mesafesi nedir peki? Hilal Cebeci: Takip mesafesi sey simdi mesela ben su an 40 km. hizla gidiyorum ya önümdeki araçla aramdaki mesafe de 40 km. olmalidir... Sunucu: Hilal hanim bu durumda Istanbul Ankara yolunda sadece 13 araç olabilir!
-"Evet sevgili seyirciler ikinci tura baslamadan önce birinci tura basliyoruz..."=> Ece Erken
Miss Hudgens
Admin
Admin
Miss Hudgens

MesajKonu: Geri: Ünlülerin kullandığı saçma sapan cümleler !!   Ünlülerin kullandığı saçma sapan cümleler !! Icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 3:55 pm

bence de saçmaymış (: Sağ ol bitanem .
http://gossipgirl.coolbb.net
BabyFace
Admin
Admin
BabyFace

MesajKonu: Geri: Ünlülerin kullandığı saçma sapan cümleler !!   Ünlülerin kullandığı saçma sapan cümleler !! Icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 3:55 pm

Önemli değil (=

Ünlülerin kullandığı saçma sapan cümleler !!
1 sayfadaki 1 sayfası